Vacature Montessorischool Weert

02 juli 2021
In verband met de invulling van de subsidie Nationaal Programma Onderwijs (NPO) zijn wij op zoek naar verschillende leerkrachten zowel parttime als fulltime.
Wat verwachten we van jou:
  • je hebt affiniteit met montessorionderwijs;
  • je bent volledig bevoegd;
  • je bent enthousiast, flexibel, inspirerend, creatief;
  • je bent een teamplayer.

Wij bieden jou:
  • een open, prettige werksfeer en een enthousiast en collegiaal team;
  • een stabiele werkomgeving;
  • een moderne montessorischool die streeft naar kwaliteitsonderwijs waar kinderen het middelpunt zijn;
  • een contract voor het aantal uur dat jij inzetbaar bent tot 1 augustus 2022 met mogelijk uitzicht op verlenging tot 1 augustus 2023;
  • Het betreft een invulling van de NPO-subsidie door het geven van arrangementen aan kinderen, maar ook het vervangen van leerkrachten zodat zij arrangementen aan kunnen bieden. Je inzet zullen we zoveel mogelijk aan laten sluiten aan je kennis, ervaring en wensen.

Wie zijn wij?
Montessorischool Weert is één van de vier scholen van de stichting voor Montessori-onderwijs Zuidoost Nederland. Op dit moment bezoeken ongeveer 300 leerlingen de school, verdeeld over onder-, midden- en bovenbouwgroepen. Er wordt gewerkt volgens de principes van Maria Montessori en ons onderwijs is voortdurend in ontwikkeling door nieuwe didactische, pedagogische en maatschappelijke inzichten. We zijn trots op onze school!
Wij werken in Weert nauw samen met Korein Opvangorganisatie.

Geïnteresseerd?
Stuur dan je sollicitatiebrief, voorzien van je CV, per mail naar:
Benoemingscommissie stichting MOZON info@mozon.nl

Voor meer informatie over de vacature én over onze school kun je contact opnemen met Danielle Teunissen, directeur Montessorischool Weert en/of op de websites www.montessorischoolweert.nl en www.mozon.nl


Sollicitatiegesprekken vinden in overleg plaats.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
 

Facebook

Stichting voor Montessori-onderwijs
Zuidoost Nederland
Noordkade 2f
6003 ND Weert
(0495) 547998
info@mozon.nl