Vacature leerkracht Montessorischool Venray

13 juni 2023
Montessorischool Venray is op zoek naar een leerkracht (wtf in overleg).
Ieder kind maakt zijn eigen ontwikkeling door en verschilt daarin van anderen. Het uitgangspunt bij MOZON is dat een kind een natuurlijke drang tot zelfontwikkeling heeft. 'Help het mij zelf te doen!'

In ons onderwijs volgt de professional de ontwikkeling, en dus de drang van het kind, en speelt hierop in door de juiste omgeving en materialen aan te bieden. Op het juiste moment. Op deze manier leert een kind zoveel mogelijk in zijn eigen tempo.

Ben jij de ondernemende, gepassioneerde en professionele leerkracht en/of onderwijsassistent die het als een uitdaging ziet om mee te bouwen aan montessorionderwijs?

Dan zoeken wij jou!

Wie zijn wij?
Montessorischool Venray is één van de vier scholen van de stichting voor Montessori-onderwijs Zuidoost Nederland. Op dit moment bezoeken ruim 190 leerlingen de school, verdeeld over onder-, midden- en bovenbouwgroepen. Er wordt gewerkt volgens de principes van Maria Montessori en ons onderwijs is voortdurend in ontwikkeling door nieuwe didactische, pedagogische en maatschappelijke inzichten. We zijn trots op onze school!

Wij zoeken een collega die
  • gedreven is met hart voor kinderen;
  • affiniteit heeft met montessorionderwijs;
  • volledig bevoegd is;
  • enthousiast, flexibel, inspirerend, creatief is;
  • een echte teamplayer is.

Wij bieden
  • een interessante, prettige en professionele werkomgeving;
  • een arbeidsovereenkomst voor de duur van een jaar, waarna bij gebleken geschiktheid overgegaan kan worden tot een vast dienstverband;
  • arbeidsvoorwaarden conform CAO PO. De functie is ingeschaald conform de CAO-PO;
  • een moderne montessorischool die streeft naar kwaliteitsonderwijs waar kinderen het middelpunt zijn;
  • de invulling van de functie zal in overleg plaatsvinden.

Wij werken in Venray nauw samen met Kinderopvangorganisatie Korein.

Geïnteresseerd?
Stuur dan je sollicitatiebrief, voorzien van je cv, per mail vóór 30 juni 2023 naar:
Benoemingscommissie stichting MOZON, info@mozon.nl

Voor meer informatie over de vacature én over onze school kun je contact opnemen met Cecile Picciau, Beleidsmedewerker P&O op telefoonnummer 0495-547998 en/of op de websites www.montessorischoolvenray.nl en www.mozon.nl.


Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
 

Facebook

Stichting voor Montessori-onderwijs
Zuidoost Nederland
Noordkade 2f
6003 ND Weert
(0495) 547998
info@mozon.nl